خدمات

ویزیت 

_

برای مشاوره و معاینه و تشخیص بیماری‌های گزگز دست و پا، نوار عصب و عضله، معاینه و شرح حال مشکلات عضلانی و اسکلتی خود می‌توانید با کلینیک تخصصی دکتر محمد رضا اعتراف اسکوئی با شماره‌های زیر 02632265707 و 09375106869 از روز شنبه تا پنج شنبه بعد از ظهرها تماس بگیرید.
کلینیک تخصصی دکتر اسکوئی طرف قرارداد با بیمه‌های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و بیمه ایران می‌باشد.
پزشک در جلسه اول از بیمار شرح حال گرفته و معاینه فیزیکی لازم را انجام داده در صورت نیاز به تشخیص‌های پاراکلینیکی در جلسه بعد اقدام به درمان می‌کند. از درمان‌های مختلف غیرجراحی مانند دارو، ورزش درمانی، ماساژ، منوال تراپی، لیزر تراپی، اوزون تراپی، تزریق‌های موضعی، dry needling و … استفاده می‌شود.

نوار عصب و عضله

EMG و NCV

نوار عصب و عضله

_

روش تشخیصی برای بیماری‌های مختلف عصبی و عضلانی می‌باشد که برای بیمار عارضه‌ای ندارد و بیمار در هر شرایط جسمی مانند مشکل قلبی، بارداری و … بدون نگرانی می‌تواند انجام دهد.
این روش تشخیصی از دو مرحله تشکیل شده است مرحله اول پزشک در چند ناحیه از بدن بوسیله الکترود‌هایی شوک‌های خیلی ضعیفی ایجاد می‌کند و مرحله دوم در چند ناحیه از بدن بوسیله سوزن تست‌هایی انجام شود.
مدت زمان این نوار حدود 10دقیقه است که جواب نهایی آن در همان روز به بیمار داده می‌شود.
انجام این نوار نیاز به هماهنگی و گرفتن وقت قبلی دارد تا اطلاعات مورد نیاز در مورد نوع لباس بیمار و شرایط لازم به بیمار داده شود.
نوار عصب و عضله تحت پوشش بیمه‌های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و بیمه ایران می‌باشد.

تزریق اوزون

اوزون تراپی

_

اوزون تراپی یک روش درمانی نوین و بدون عارضه می‌باشد که برای بیماری‌های مختلفی مانند آرتروز، خار پاشنه، دیسک کمر و … مورد استفاده قرار می‎گیرد.
در این روش پزشک متخصص بوسیله وسایل استریل گاز اوزون را داخل مفصل بیمار تزریق می‌کند.
این تزریق در سه تا پنج جلسه بسته به شدت بیماری باید انجام شود که فاصله هر تزریق یک هفته می‌باشد.
این تزریق درد غیر قابل تحملی ندارد.
قبل از انجام این کار بیمار باید یک جلسه تحت ویزیت و معاینه پزشک قرار بگیرد تا پزشک بعد معاینه و سنجیدن شرایط بیمار نظر خود را در مورد مناسب بودن یا نبودن ترزیق برای بیمار بگوید.

اوزون تراپی
تزریقات تخصصی مفاصل

تزریقات تخصصی مفاصل

تزریقات تخصصی

_

تزریق‌هایی هستند که توسط پزشک متخصص برای درمان‌های بیماری‌ها و مشکلات متفاوتی انجام می‌شود که شامل انواع مختلف تزریق می‌شود.
مانند تزریق‌های تخصصی داخل مفصل: که برای درمان مشکلات بوسیت، تاندونیت و … انجام می‌شود.
این نوع تزریق معمولا در یک جلسه انجام می‌شود و حدود 2 تا 5 دقیقه زمان نیاز دارد.

سوزن خشک

Dry Needling

_

نوعی از تزریق است که در آن داروی خاصی به بیمار تزریق نمی‌شود و درمان بیمار از طریق تحریکاتی که توسط سوزن به عضله در گیر شده وارد می‌شود، صورت می‌گیرد.
معمولا dry needling در یک تا دو جلسه انجام می‌شود و هر تزریق حدود 5 دقیقه زمان نیاز دارد.

 

درای نیدلینگ (سوزن خشک)

    دریافت مشاوره دایرکت اینستاگرام:
    droskuie_clinic@